top of page

O nás

Jsme Networked a.s. - mladá a dynamická expertní společnost. Nabízíme služby projektového řízení budování telekomunikační a energetické infrastruktury. Spoléháme se na naše nadšené a zkušené zaměstnance, kterým umožňujeme plnit si své sny. Jsme přesvědčení, že je nutné realizovat služby s notnou dávkou inovací. Vnášíme svěží vítr do zajetých kolejí. Nenavrhujeme jen hotová řešení. Společně s klienty vytváříme inovativní řešení, která jsou přizpůsobenájejich potřebám a cílům. Win - win je princip, který uplatňujeme v každé oblasti naší práce.

Služby a jejich kvalita

Za kvalitou našich služeb stojí si stojíme díky týmu, který na projektech pracuje. Obklopujeme se lidmi, kteří jsou skutečnými experty ve svém oboru s bohatými zkušenostmi z dokončených realizací. 

Lidé v našem týmu jsou vysoce kvalifikovaní (autorizace ČKAIT, odborné zkoušky SŽ, vstupy do provozované ŽDC, provádění revizí elektrických zařízení, návrhy FVE, …). Další vzdělávání a udržování vysoké odbornosti je hlavním motivem společnosti a garancí rostoucí úrovně našich služeb.

Máme dlouholeté zkušenosti s řízením projektů v těchto oblastech:

Výstavba mobilních i fixních telekomunikačních sítí

Výstavba sdělovací infrastruktury v drážním prostředí (výstavba, modernizace, rekonstrukce železniční) vč. drážního systém GSM-R.

Výstavba opravárenských hal (nn rozvody, hromosvody a uzemnění, kamerové systémy, EPS a EZS).

Výstavba energetických NN, VN a VVN sítí. Provádění revizí a technických prohlídek, včetně určených technických zařízení (průkazy způsobilosti).

Kontaktujte nás se svými představami ještě dnes.

bottom of page